43

Z ogromną radością informujemy, że dr inż. Karol Fijałkowski otrzymał wyróżnienie (spośród 300 zgłoszonych osób) w konkursie „Struna 2012” w kategorii Opiekun Roku 2012. Brawo! 🙂

Nasze Koło Naukowe również nie bez sukcesów na IV Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych ZUT w Szczecinie w Bloku Przyrodniczym:
1 miejsce: Adrian Augustyniak z pracą pt. „Od szycia do zakażenia, badanie adhezji drobnoustrojów do nici chirurgicznych”
Wyróżnienie: Agata Młynarczyk, Bartłomiej Grygorcewicz z pracą pt. „Wróg bakterii wrogiem człowieka, czyli indukcja bakteriofagów lambdoidalnych niosących geny toksyn Shiga w odpowiedzi na wybrane czynniki środowiskowe”

Gratulujemy udanego wystąpienia również Dorocie Peitler z pracą pt. „Streptomyces spiroverticullatus – zabójcza bakteria”

About the author /